Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 31 marca 2016

Coś na kształt kombi. 6 600PLN

Wiosna to zdaje się dobry moment na zaprezentowanie dopracowywanej zimą oferty samochodów. Wiadomo, robi się cieplej, ludzie chętniej wychodzą z domów a to wszystko sprzyja zakupom. Wiele nowych aut już się pojawiło. W tym taki Avant.

Problem z niektórymi samochodami polega na tym, że generalnie rozważamy starsze auto bo... nie stać nas na nowe ;). Częściej jednak szukamy odrobiny zabawy i emocji albo niezawodnego pojazdu do codziennej jazdy. Nie da się ukryć, że emocji w takim Audi nie da się zbyt wiele odnaleźć. Nie porusza jazdą, za to potrafi zachwycić detalem. No, ale kto to będzie studiował podczas gdy obok zajedzie kabriolet albo przepięknie brzmiące czerwone V6 i oczy naszej partnerki mimowolnie oddalą się od Avanta. Cóż, jak to mówią: każda potwora... więc bym się nie zrażał, zwłaszcza, że cena jest atrakcyjna.

Avant w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Masa wspomnień. Jak byłem dzieckiem, Tata jeździł 5000 Avantem z 1984. Ten wóz wydawał mi się wtedy przeogromny. :) A ten wygląda na całkiem niezły strzał i nawet cenę ma w miarę normalną.

    OdpowiedzUsuń