Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 21 marca 2016

W sam raz na lot w kosmos... 16 900PLN

Zastanawiam się czasem jak znosicie moje motoryzacyjne sugestie. W końcu nie jestem kompletnie odcięty od rzeczywistości i widzę co jeździ po ulicach. Myślę sobie tak jednak, że skoro tu zaglądacie to znaczy, że interesuje was również motoryzacja poza światem grupy VAG.

Mam swoje motoryzacyjne sympatie i nie ukrywam tego. Gdybym miał poukładać w kolejności to za fantazję i polot przyznaję pierwsze miejsce Francuzom, a konkretnie Citroenowi. Z kolei za emocje i design oczywiste miejsce (akurat drugie, bo tak wyszło) należy się Włochom. W kolejności na pudło stoją różne nacje. Raz mam tam ochotę wpuścić Szwedów, kiedy indziej Jankesów a rzadziej Anglików. Wszystkie trzy kraje potrafią dostarczyć wiele fajnych emocji na kołach. Gdzie w tym wszystkim Niemcy? No nie wiem... gdzieś tam są i pewnie coś im się należy od życia i ode mnie. To może niech postoją na razie w kącie a my rozkoszujmy się CXem. Tak będzie najlepiej. W końcu jest poniedziałek.

Citroen w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

 1. Niemieckie auta też są fajne. BMW aż do końca lat 90-ych produkowało całkiem fajne auta. Z temperamentem. Ciężko coś takiego powiedzieć o VAGu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Niedługo na internetach będzie igła 505 też w GTI :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo, proszę o info na priv do mnie formularzem kontaktowym ;)

   Usuń
 3. No no , ale cudo . Jak dla mnie numer 1 to auta francuskie a numer 2 to te z bloku wschodniego za elegancję , piękno , funkcjonalność i przede wszystkim wytrzymałość .

  OdpowiedzUsuń