Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Być może... 130 000PLN

Być może uznacie planowanie wakacji na tym wczesnym etapie wiosny za bezprzedmiotowe, ale weźcie proszę pod uwagę, że wakacyjny budżet nie jest z gumy i jeśli ma zmieścić wydatek na zakup kampera to lepiej zacząć przemyślanie go już teraz.
Nie tak całkiem dawno oglądałem z kolegą bardzo ładnego kampera Hymer, który miał kosztować w okolicach 50 tys złotych. Już wtedy uznaliśmy, że co prawda wart jest zdecydowanie tych pieniędzy ale też nie jest tani. A przecież to był kamper na wakacje dla czterech osób.
W przypadku T2 możemy chyba zapomnieć o rodzinnej eskapadzie i ograniczamy się do wyjazdu dla dwóch lub dwojga. Co prawda ma to taki plus, że nie trzeba ciągnąć dzieciarni jednak minus jest taki, że w budżecie zakupu nie pomoże nam "500Plus".
O ile jednak "500Plus" nieźle wspiera rodziny w wydatkach doraźnych to dla osób dopiero planujących rozwój rodzinny radę mam taką. Kupcie w kredycie tego T2 i zamiast wpadać w szok przy pierwszych zakupach dla maleństwa, spokojnie spłacajcie ratę i planujcie wyjazd ;).

T2 kamper na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz