Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 22 kwietnia 2016

Grunt to się wyróżniać. 125 000PLN

Są tacy, którzy indywidualność cenią ponad wszystko. Dla nich nie wystarczy auto seryjne. Ba, nie wystarczy im nawet lekki tuning. Tacy indywidualiści idą na całość. Wiedzą, że tylko pełna korba może im pomóc.

Co ciekawe, ta recepta działa dla tego typu samochodziarzy niezależnie od ceny pojazdu i jego rocznika. Co ja mówię, to działa także na miłośników motocykli i pewnie innych obiektów pędzonych silnikiem spalinowym. Przyjrzyjmy się zatem temu SLC. Niby niewiele różni się od serii ale jednak nie sposób nie zauważyć innych felg, pakietu spoilerów a przede wszystkim jego koloru. No tak, tutaj widać, że nie da się przemknąć po ulicach niezauważonym. Nie to żeby nas od razu palcami wytykali ale trzeba mieć świadomość, że parę głów się odwróci. Skoro tak nam pasuje to znaczy, że kandydat jest w porządku.

SLC w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz