Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 14 kwietnia 2016

Inauguracja sezonu. 2 999PLN

Kiedy wczesną wiosną zorganizowano wietrzenie przestarzałych samochodów, namawiałem was do zakupów last minute w postaci Fiata Tempry - tutaj. Jeśli ktoś skorzystał to się cieszę i zachęcam do pochwalenia się na stronie FB. Ale dzisiaj inne zadanie, inauguracja sezonu, już całkiem na serio.

Jak wiecie, nie jestem skąpy, raczej oszczędny. Ale uważam też, że na pewnych sprawach nie warto oszczędzać. Nie cierpię na ten przykład mieć jakiejś usterki w pojeździe. Jeszcze skłonny jestem wybaczyć mu wgniecenie czy lekki nalot korozji. Ale nie braki w technice czy funkcjonowaniu wyposażenia. Dlatego dzisiaj polecam tego 309. Po pierwsze, ma dobrą cenę zakupu. Nie jest drogi i nie śmiesznie tani. Wygląda, że świetnie wygląda i jest w ciekawej wersji wyposażenia - oryginalny samochód. To zaś czyni go idealnym kandydatem na pierwszego youngtimera. Będzie radocha, nie będzie wielkich wydatków i z odsprzedaniem, kiedy się już znudzi i właściciel zdecyduje, że stać go na więcej, nie będzie specjalnego problemu. Polecam, zachęcam i przypominam - zostało mało czasu do - Rozpoczęcia Sezonu.

309 w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz: