Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 19 kwietnia 2016

Mierzone w centymetrach czy calach?

Po tej nazwie modelu spodziewalibyśmy się raczej całkiem sporej terenówki ze zdejmowaną tylną częścią dachu. Tymczasem oczom naszym jawi się coś co przypomina odrobinę tamten samochód, ale nijak nie chce się z nim zgodzić rozmiarami.

Gdyby długość tego samochodu wyrazić w calach zamiast centymetrach to może byłoby z niego Bronco. A tak, mamy do czynienia z niewielkim samochodem, który na tej mikrej przestrzeni stara się jak może aby upchnąć wszystkie atrakcje, którymi obdarza otoczenie starszy brat. Ma więc mocno stylizowaną sylwetkę. Wydawać by się mogło, że samą obecnością wygina barierki przy autostradzie. Ale znowu, ta skala... Rzut oka do kabiny również nie rozczarowuje. Wszystko niby jak w dużym Bronco... tylko jakby mniejsze. I na koniec silnik. Miłośnicy Forda Scorpio na pewno się ucieszą: V6 o pojemności 2.9 litra.

Bronco II w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz