Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 23 kwietnia 2016

Nie ma miejsca na obojętność. 11 900PLN

Jako właściciel modelu 164 z takim właśnie silnikiem, nie mogę pozostać obojętny na wdzięki innego egzemplarza. Oczywiście, moja wydaje mi się ładniejsza, ma fantastyczne skórzane fotele i kolor, który na pewno lepiej pasuje do wizerunku Alfy, ale...

... nie da się ukryć, że ciekaw jestem jak ten wspaniały V6 z polerowanymi kolektorami współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Poza tym zdaję sobie sprawę z tego, że poliftowa 164 jest bardzo dopracowanym autem a po ente oczywiste jest, że bordowe auto oferowane jest w korzystnej cenie. To wszystko sprawia, że zasługuje na umieszczenie wśród "wyszukanych samochodów".

Alfa na aukcji - tutaj.

6 komentarzy:

 1. Wygląda zabójczo! Kolor ciekawy, a tapicerka moim zdaniem lepsza od skóry.

  OdpowiedzUsuń
 2. eee tam. moja jest najlepsza ;) no i najmojsza, to też nie bez znaczenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest też sporo droższa :)

   Usuń
  2. tak mi zależy na sprzedaży mojej, że lansuję cudze ;) swoją drogą, serdecznie pozdrowienia dla PRLauto ;)

   Usuń
 3. Poliftowe wersje miały złote listwy ozdobne, trudno dostępne, po stłuczce znalazłem tylko srebrne! Alfa może być modelem przejściowym, felgi do wymiany na oryginalne i rzeczywiście ładna.

  OdpowiedzUsuń