Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

#northproof - nadchodzi całoroczny test

Wiosna to dobry moment żeby zaczynać. A skoro tak, to znaczy, że zacząć można też całoroczny test opon. Rzecz jasna, całoroczny test nie miałby najmniejszego sensu w przypadku zimówek lub opon typowo letnich. Dlatego do testu trafiły opony wielosezonowe.
We wcześniejszych poradnikach mieliście okazję przeczytać o moich wrażeniach i wyliczeniach dotyczących eksploatacji opon wielosezonowych - tutaj. Zacząłem od wysłużonych GoodYear Vector 4Seasons, które trafiły do mnie latem zeszłego roku razem z wiekowym Citroenem BX. Te opony służyły mi dzielnie przez połowę zeszłego roku i całą zimę. Na koniec zimy zastąpiłem je kompletem marki Firestone, modelem Multiseason - tutaj. Ponieważ BX jeździ na rozmiarze 14 calowym, dziś już rzadko spotykanym, drugi komplet wielosezonowy postanowiłem założyć na drugą Cytrynę - C5. Już wkrótce na jej fabryczne felgi trafi nowiutki komplet ogumienia "all season" w rozmiarze 215 55 R16.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz