Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 13 kwietnia 2016

Te czasy nie muszą odejść do historii. 26 900PLN

Niezbyt duży w sumie samochód z terenowym zacięciem i całkiem adekwatnym silnikiem benzynowym przemierza spokojnie ulice miasta oraz zabiera swoich właścicieli na weekendowe wypady po bezdrożach.

Taki scenariusz wymyślono dla tego modelu i przez lata, kiedy auto było w pierwszych rękach, wszystko układało się po myśli twórców. Potem jednak benzyna podrożała a Disco straciło na wartości. Siłą rzeczy zainteresowani są nim ci, którzy niekoniecznie mogą pozwolić sobie na jego prawidłowe utrzymanie a koszty paliwa też nie pozostają im obojętne. Zacznie się kombinowanie z serwisem, może jakiś gazik w butli zamiast dodatkowych foteli w bagażniku. A marzyłoby się żeby Disco trafiło w ręce osoby, którą na nie spokojnie stać. Takiej, która świadomie wybiera starszy model ale nie zgadza się na żadne kosztowe kompromisy. Ten samochód nie zasługuje na terapię LPG i druciarstwo. I niech tak pozostanie.

Discovery na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz