Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 5 maja 2016

Feldgrau. 11 900PLN

Jest w tym samochodzie coś na wskroś niemieckiego. Czy to te stare tablice takie robią wrażenie, a może klasyczna linia BMW. A może po prostu chodzi o ten wylansowany przez Hugo Bossa na mundurach kolor?

 Co by to nie było, widać, że wóz nie jest hiszpański ani angielski. To Niemiec i basta. Z tym zaś wiążą się pewne konsekwencje. Skoro jest niemiecki to istnieje domniemanie, że jest dobry. Przemyślany, solidny. Taki, w sam raz, jak to samochód. Skoro jest wciąż na starych niemieckich tablicach to pojawia się kolejne domniemanie. Trzymali go pod kocem a sprzedali tylko dlatego, że dziadek (a może pradziadek, nie zaglądajmy ludziom do wojskowych książeczek) odszedł już w zaświaty i pozostała po nim pamiątka, która jakoś nie wzbudziła zainteresowania reszty rodziny. Jak by nie było, trafiło się ciekawe BMW w fantastycznym kolorze. Tak niemieckie, że już trudno o bardziej.

BMW w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze: