Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 23 grudnia 2017

Łukasz sprzedaje Toyotę. 28 500PLN

Co prawda jest sobota, a samochody Czytelników wystawiamy tutaj w piątki, ale dla Łukasza warto zrobić wyjątek. Po pierwsze, ze względu na znajomość, a po drugie, ze względu na interesującą ofertę. A w kontekście żółtej Celiki Pana Psikuty, ta biała wypada naprawdę ciekawie.

Biała to bardzo ciekawy samochód. Niby Celica ale z mocnym silnikiem z napędem na przednie koła w jubileuszowej edycji na dwudziestolecie produkcji modelu, oferowana tylko w Japonii. Tam też zresztą kupiona i sprowadzona do Polski. Solidnie serwisowana, doinwestowana. Taka Toyota to prawdziwy skarb, o ile ktoś wybaczy jej... kierownicę z prawej strony. 

Celica w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Łukasz chyba nie sprzeda tej Toytoy,. Trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby kupić samochód który nie jest przystosowany do naszego ruchu drogowego.. nie dziwota że towarzystwa ubezpieczeniowe zwiększają za takie wynalazki stawki OC

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba, że profesjonalnie ogarnie "przekładkę" i pomyśli jeszcze o zmianie kół na ...

    OdpowiedzUsuń