Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 24 sierpnia 2018

Bo jak nie my, to kto? 429 911PLN

Pooglądałem wczoraj tzw. vlogi samochodowe z Polski. Załamka. Ale to temat na osobne wynurzenie zaś uwagę moją zwrócił fakt, jak trudno jest o nich mówić ciekawie. Zawsze wydawało mi się coś wręcz przeciwnego. No niestety...

Okazuje się, że vlogerzy albo zasypują człowieka litanią licz albo nudzą coś pod nosem i nie do końca wiadomo czy rozliczają się ze swoimi kompleksami czy naprawdę chcą nam, widzom, coś ważnego od siebie przekazać. Najłatwiej by było podsumować stan rzeczy tak, że skoro nie stać cię na to w czym siedzisz to zapewne też nie jesteś w stanie sensownie się na ten temat wypowiedzieć. I niestety jest w tym wiele prawdy. Weźmy to Porsche. Kto z nim nie pożył chociaż miesiąc to co może o nim rzec, że mu kolor nie pasuje? Najwyżej. Co można z tym zrobić? Hmm... chyba zacząć kupować też takie auta. Ja wiem, cena i te rzeczy ale pamiętajmy, że ludzie też sporo droższe auta jakoś kupują i żyją. To co, my nie damy rady?


911 w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz