Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Nadwozie typu sedan. 9 990PLN

W dobie wszechogarniających SUVów takie nadwozie może uchodzić za ciekawostkę. I pewnie uchodzi a może nawet jest postrzegane jako swego rodzaju dziwactwo. Niestety, prestiż na pstrym koniu jeździ i to, co kiedyś było jak najbardziej na fali, dzisiaj zostało przykryte inną.

Kto z nas nie zachwycał się tym autem. Jak wiele produktów niemieckiego Forda, Scorpio też stanowił próbę przybliżenia się do wizerunku rodem z USA. Ba, wersja pięciodrzwiowa była nawet sprzedawana za Oceanem jako Merkur Scorpio a ostatnie tchnienie tego modelu wyglądało, wypisz wymaluj, niczym Lincoln. Pewnie też nieprzypadkowo. Cóż z tego, skoro stanowiło dokładnie to, ostatnie tchnienie. Dzisiaj jeszcze możemy sporadycznie cieszyć się dobrze zachowanymi egzemplarzami i róbmy to. Fakt, że niemal wszyscy siedzą w SUVach nie powinien mieć dla nas większego znaczenia.


Scorpio w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz