Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 17 września 2018

Jeep'a to może mieć każdy. 39 900PLN

Żadna to sztuka kupić i jeździć kolejnym, takim samym jak inni, samochodem. Sztuką jest odważyć się na coś nowego, innego. Nie chcę powiedzieć "odmiennego" bo to się może w naszym języku źle kojarzyć.

Przede wszystkim zwróćcie uwagę na markę wozu, że to Fiat. I na dodatek Campagnola. A potem na jego historię. Że z polskiego wojska, że przestał całe lata. Na pewno nie jest to tuzinkowa propozycja. To nie Fiat dla każdego, ani żaden inny Jeep. Tutaj mamy do czynienia z poważną terenową robotą i szacownym kawałkiem historii motoryzacji i wojskowości w jednym. Zastanawia mnie tylko, skoro przyczyną czterdziestoletniego przestoju była awaria tylnego mostu, kto się teraz w wojsku trudni kwatermistrzostwem i dlaczego nie pofatygowano się by taki, jak by nie było wymienny, element pozyskać nieco wcześniej.


Campagnola w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze: