Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 3 września 2018

Nie wszystko każdemu pasuje. 12 700PLN

Ja, na ten przykład, całkiem swobodnie widzę się za kierownicą takiego 505. Piękna linia, przestronny, komfortowy, z charakterem. Nie ściga się z nikim, nie musi. Raczej dynamicznie płynie przez krajobraz. Ale to nie jest samochód dla każdego.

Pomijam oczywiste oczywistości czyli "Francuzy ble", "pewnie już cały zardzewiał", "na pewno motor się zaraz rozpadnie", "ile do setki?". W drugiej kolejności szanuję tych, którym 505 kombi wyda się po prostu za duży. No, nie ogarną go albo w ogóle im tyle samochodu nie potrzeba. Ale najważniejsze, po uwzględnieniu tych wszystkich obiekcji, jest to, czy w takim samochodzie dobrze się poczujemy. I, uogólniając, czy dobrze poczujemy się w jakimkolwiek innym aucie. Bo, kiedy decydujemy się na jakieś, dobre samopoczucie jest chyba najważniejszym kryterium. Z całą resztą sobie poradzicie.


505 kombi w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz