Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 14 września 2018

Od Was do Was. Volvo siedmioosobowe. 14 999PLN

Parę lat temu jeden Alfista zapragnął się ustatkować. Urodziło się dziecko, zmieniły priorytety. Do rodziny trafiło Volvo kombi. Nie, nie takie całkiem normalne. Z fantastycznym dieslem pod maską, do tego automat i napęd na cztery koła. A w bagażniku, ławeczka dla pasażerów 6 i 7.
Nietrudno się domyślić, że Volvo znam, podobnie jak właściciela. Z tym, że właściciela dłużej, ale z kolei Volvo od początku jego pobytu w Polsce. Samochód jeździł głównie trasy, Mariusz nie należy do osób pieszczotliwie muskających pedał gazu więc nie ma mowy o jakimkolwiek zamuleniu silnika. Dbane, serwisowane, w sumie nie wiem czego odzwierciedleniem jest żądana cena. Ostatnich trzech serwisów może? Sami sprawdźcie. Polecam. Poniżej informacja od właściciela:


Pierwszy właściciel w RP, import Italia przy przebiegu 258 tys. km, dealer Auto Torino, na bieżąco pod kontrolą serwisu Mariusza Lubowickiego (pełna dokumentacja). Po wymianie m. in. poduszek pod silnikiem, regeneracji osprzętu, olej w automacie i skrzyni kątowej (AWD) wymieniany co 100 tys. km. Praktycznie nowe opony Nokian WR A4. W pełni sprawny, rozrząd do wymiany przy 400 tys. Wnętrze pół-skórzane. Buda zdrowa, bezwypadkowa, nie licząc sarny, która wybiła się głową w grill, na zderzakach otarcia typowo parkingowe. Średnie spalanie ON 6,4/100 km.

Kontakt do właściciela: tel. 501 775 121

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz