Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 30 listopada 2018

Rośnie zamożność Polaków. 130 000PLN

Takie przynajmniej docierają wieści. Czy są całkiem prawdziwe, nie wiadomo, ale coś musi być na rzeczy, skoro o sprawie się mówi coraz głośniej. Skądinąd dobrze się składa, bo coraz więcej jest też propozycji samochodowych zakupów, na które potrzeba coraz więcej gotówki.

I tutaj spostrzeżenie. Więcej wcale nie znaczy dużo. Bo jak inaczej podsumować kwotę żądaną za czerwonego 190. Nikt, przy zdrowych zmysłach, nie podjął by się realizacji takiego projektu (niezgodnego, podkreślmy to, z VIN auta) tylko po to, żeby zrealizować wizję uporczywie hodowaną w głowie. Takie rzeczy to tylko jednostki specjalnej troski, jakich wśród nas - przyznajmy to otwarcie - też nie brakuje. A skoro tak się sprawy mają, zapraszam rzeczywiście zainteresowanych (oraz oczywiście, stosownie zamożnych) do kontaktu ze sprzedającym. Kupił, nie kupił, porozmawiać warto. A już na pewno zasiąść za tą kierownicą.


Mercedes w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz