Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 10 marca 2019

Wszystko fajnie poza szyberdachem. 23 500PLN

No piękny on jest, ten rekin. Bogata wersja z tymi spojlerami, czterema reflektorami i naprawdę fajną kolorystyką. Tylko dwie sprawy mi przeszkadzają: te znaczki BMW na słupkach "c" i szyberdach. Nie to, że dziura w dachu, po prostu nie lubię tych uchylanych konstrukcji. I tyle.

Niby tylko tyle, ale jednak dziura już wycięta w dachu i nie ma praktycznie powrotu do czystej linii coupe bez tego dodatku. Ze wszystkim innym łatwo sobie poradzić albo polubić. Ale czy na pewno? Nie wiem czy też tak macie, że czasem jeden upierdliwy detal może popsuć smak takiego cuda? O ile spojler można zdjąć czy zmienić a naklejony pasek też modyfikować to pewne zmiany są nieodwracalne. Co poradzić, auta przez lata przechodzą przez różne ręce. Niekoniecznie nasz gust musi odpowiadać tym wcześniejszym. Może przesadzam, niepotrzebnie się czepiam, ale warto wiedzieć jak mają inni.


BMW w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz