Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 25 stycznia 2015

WYSZUKANY POLECANY. Nikt mu nie podskoczy - Challenger. 77 700PLN

Wiadoma sprawa, że więcej nominalnej mocy można wycisnąć z nowoczesnego turbomotorka. Oczywiste też, że napędzany czymś takim bolid będzie śmigał po zakrętach aż miło. Fundamentalne pytanie, które jednak trzeba sobie w takiej sytuacji postawić brzmi: i co z tego?
W motoryzacji ludzie szukają rozmaitych rzeczy. Jednym samochód potrzebny jest aby dostać się do pracy. Inni za pomocą auta wyrywają dziewczyny. A jeszcze inni demonstrują, że pracują sami dla siebie a w tym drugi temacie to kompletnie nie mają powodów do zmartwień. Wręcz jest klęska urodzaju.
Sami byście tak poczuli, gdyby rano wasz wóz witał was takim spojrzeniem jak ten Challenger, a na ruch kluczyka w waszej dłoni odpowiadał posłusznym ryknięciem. Taki samochód to dla nowoczesnego mężczyzny coś jak miecz, zbroja i smok na łańcuchu w jednym. Niby niemożliwa kombinacja, a jednak...
Ten samochód wystawiany jest w cenie wpisanej u góry, ale wiem, że jeśli tylko zadzwonicie do sprzedającego podając w pierwszych słowach hasło: "Wyszukane Samochody" to możecie liczyć na jej korzystną zmianę. Taka jest natura Wyszukanych Polecanych. Więc, nie ma co czekać, trzeba dzwonić ;)
Dodge w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz