Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 15 stycznia 2015

Wyszukany Samochód Roku 2014 - podsumowanie.

Zima to pozornie tzw. martwy motoryzacyjny sezon. Najpierw szykujemy się do Świąt, potem Nowy Rok, a po nim ferie. Jednak styczeń to miesiąc obfitujący we wszelkiego rodzaju Plebiscyty. Najbardziej chyba znany jest ten, organizowany przez Przegląd Sportowy, na Sportowca Roku. Doszedłem zatem do wniosku, że spokojnie mogę zorganizować swój plebiscyt na „Wyszukany Samochód 2014 Roku”.

Zrobiłem to już po raz drugi więc jakieś doświadczenia były. Wiedziałem, że trzeba zachować żołnierską formę (krótką) i takąż dyscyplinę (żelazną). W efekcie czytelnicy bloga i strony FB zgłosili 14 samochodów. Wśród nich był tylko jeden tzw. nowoczesny. W stawce znalazły się trzy modele Volvo, Citroen CX, Honda NSX, Golf Cabrio, Renault Alpine A610, Lotus (Omega), BMW e30, Zaporożec, Beczka W123 i Renault 25. Niezły miks co?
Wygrał Triumph Spitfire a najlepiej z organizacją głosów poradziły sobie dwie dziewczyny. One też zgarnęły główne nagrody przy czym bluza „Wyszukanych Samochodów” z miejsca trafiła na aukcje WOŚP - tutaj -(wspaniały gest). To właśnie liderki Plebiscytu sprawiły, że tegoroczny zwycięzca uzyskał niespotykanie dużą ilość głosów. Zwycięzca otrzymał 645 głosów, drugie na podium Volvo - 366 a Renault Alpine - 75. W zeszłym roku o takiej frekwencji można było tylko pomarzyć.
Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w Plebiscycie. Zwycięzcom przypominam o skontaktowaniu się ze mną na priv celem umówienia odbioru upominku. Czy dokonany wybór i kolejność triumfujących aut dokładnie odzwierciedla to, jakie "wyszukane" lubicie najbardziej? Nie wiem. Różnie z tym bywa i czasem najmniej spodziewane auto rozwala system. Cieszy mnie jednak, że razem poznajemy je i oglądamy a co ważniejsze, mamy na ich temat swoje zdanie. Tak trzymać.

Marcin Suszczewski

1 komentarz:

  1. A bo to nie od dziś wiadomo, że kobiety są bardziej przedsiębiorcze i kreatywne ;-) , no i , co nie bez znaczenia, ZAWSZE mają rację ;-)))))))))))))))

    OdpowiedzUsuń