Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 10 listopada 2015

TANIOŚĆ. Jeden z bardziej udanych spojlerów. 1 200PLN

Lata mijają a nie mija mój zachwyt nad jednym z elementów tej Mazdy. Konkretnie, bardzo podoba mi się ukształtowanie tylnej części tylnej klapy. Tam gdzie szyba spływa ku dołowi, część klapy wygina się w szlachetny łuk i tworzy aerodynamiczny tunel dla opływającego nadwozie powietrza.

Na zdjęciu poniżej lepiej widać o co mi chodzi. To nie jest żaden dołożony element, przynajmniej gdy się na niego patrzy bo jak to jest konstrukcyjnie rozwiązane to już inna sprawa. Mazda w tej części zatem wciąż prezentuje się bardzo nowocześnie. Ba, ona cała nadal wygląda nowocześnie. Pomimo braku kantów, jej sylwetka wciąż wydaje się atrakcyjna chociaż pewnie zauważycie, że auto, które kiedyś wydawało się ogromne, dzisiaj już za takie raczej nie może uchodzić. Nie radzę parkować obok aktualnego Mondeo. Można się nabawić kompleksów.

Mazda w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz