Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 21 kwietnia 2016

Datsun w cenie Wołgi. 8 900PLN

A gdzie tam, nawet o tysiąc od niej tańszy. Zauważyłem, że niektórzy nerwowo zareagowali na wczorajszą "wyszukaną". Widać, że mają w skarpecie odłożone 10 tysięcy na... coś. Było blisko, nie udało się, ale już nadchodzę z ratunkiem i alternatywą. Kto wie czy nie lepszą nawet.

Ten Datsun niezwykle rzadko pojawia się w ofertach a taka cena to już w ogóle coś o czym dawno nie słyszałem. Tak więc rozumiem, że miłość do Wołgi może świat przesłonić. W każdym razie na pewno sama Wołga. Ale jeśli zachowaliście resztki przytomności umysłu to sugeruję udać się do pana Jarosława i solidnie go odpytać na okoliczność tego 300ZX. Bo jeśli wszystko gra, doradzam brać i nie oglądać się na nic. Alternatywnie, zaproponuję też fantastyczną Sierrę kombi z oryginalnym przebiegiem 62 tys kilometrów. Właśnie obniżono jej cenę, więc doradzam... ruchy ;). Sierra - tutaj.

A Datsun - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz