Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 30 kwietnia 2016

Długodystansowiec wielkopojemny. 6 500PLN

Ostatnio sporo było o tych francuskich dziwolągach. Na jednym z promowanych aktualnie modeli japońskiego samochodu widziałem niedawno napis głoszący zmierzch diesli i dominację hybryd. Powiem wam tak, świat zmierza do wszechobecnej taniochy i nie da się tego ominąć.

Dlatego proponuję cieszyć się, póki to możliwe, z drogich technologii, które kiedyś opracowano. A taką niewątpliwie było hydropneumatyczne zawieszenie w Citroenach. To rozwiązanie do dziś nie ma sobie równych w kwestii komfortu jazdy uzyskiwanego w samochodach. I już raczej mieć nie będzie bo kosztuje drożej niż najbardziej nawet złożone konstrukcje ze sprężyn i wahaczyków. Ci co nie mieli do czynienia z takim zawieszeniem, lubią powtarzać, że ono wadliwe i się psuje. Tylko dlatego Cytryny można u nas kupić w tak niskich cenach. Cieszmy się tym i korzystajmy. Zanim nastanie ostatecznie epoka wszechobecnej tandety.

Citroen w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz