Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 26 kwietnia 2016

Nie da rady tego upalać... 14 900PLN

Takie BMW to wymarzony pojazd brygady latającej bokiem po rondach. W tym właśnie problem, bo ten wóz ma automatyczną skrzynię biegów co utrudnia owo latanie. No i zamula eksplozję mocy, a przecież nie o to tutaj chodzi.
Można jednak spojrzeć na srebrne coupe z innej perspektywy. Przede wszystkim rzućmy okiem na jej linię. To spokojny, ale zdecydowany design. Zajrzyjmy do kabiny - pełen luksus. A pod maską? Przykład wysokiej kultury pracy silnika i dojrzałości konstrukcji.


No właśnie, takie BMW nie musi w nieskończoność żyć z piętnem swojej grupy docelowej. Tym bardziej, że czasy się zmieniają, marka przechodzi coraz bardziej w ręce dojrzałych mężczyzn a drifterzy coraz bardziej pożądliwie spoglądają w kierunku aut japońskich i amerykańskich.
Jeśli tylko zaciekawi was takie coupe, zachęcam do lektury przejażdżki - tutaj. Natomiast ci, którzy wolą po prostu poznać ten wóz, niech od razu kierują się do sprzedającego.
BMW w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz