Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 29 kwietnia 2016

WYSZUKANY POLECANY. Deja vu... 11 500PLN

W "Matrixie" mówili, że kiedy ktoś widzi coś ponownie to oznacza błąd sieci, innymi słowy nieuchronne nadejście agenta Smitha'a co z kolei musi każdorazowo prowadzić do bitki. Tu nie ma mowy o takich konsekwencjach. Białe BMW powraca w pełni chwały.

Ta E34 gościła u nas tutaj i tutaj a nawet tutaj. To naprawdę niezłe białe kombi z silnikiem 1.8, jak wiadomo jednym z ulubionych w tym miejscu. Skromnym, cichym, ekonomicznym a przy tym mocnym. Teraz BMW powraca na rynek. Obecny właściciel się nią najeździł i zamierza przekazać auto w kolejne ręce. Białe kombi zostało solidnie doinwestowane. Biorąc pod uwagę cenę za jaką auto było oferowane i wyliczone w ogłoszeniu kolejne wydatki, proponowana cena to prawdziwa i solidna okazja. A przyjemność z jazdy naprawdę gwarantowana. Nadal "Wyszukany Polecany".

BMW w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz