Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 2 sierpnia 2018

Cała na biało... 12 000PLN

To znaczy, ta kwestia pozostaje do rozważenia. Ale jeżeli już idziemy w stronę stylizacji "DTM" to polakierowanie felg w kolorze białym wydaje się uzasadnione. Nie dlatego, że taki jest kolor nadwozia a dlatego, że jeżdżące w niemieckich wyścigach Alfy takie miały właśnie koła.

Nie patrzcie na gadanie, że to tak naprawdę Tempra w przebraniu czy coś. To była przełomowa Alfa bo w czasach kiedy już nikomu nie chciało się nawet na markę napluć, Włosi wystawili swoje auta na wyścigowe tory i... złoili tyłki całej czołówce, od Opla po BMW i Mercedesa. Wygrywali zawsze i z każdym konkurentem. Nie było litości. Alfa pojawia się też jako dedykacja dla mojego kolegi redaktora, który przeżywa piękne chwile ilekroć siedzi za kierownicą jednej z nich a niedawno znów przewijaliśmy starsze odcinki The Grand Tour z białą (nomen omen) 4C i nowszy, ze wspaniałą i białą (nomen omen) Giulią. Kto by pomyślał, że po pozytywnej recenzji tak egzotycznego wozu, jak Alfa Romeo, sprzedaż za oceanem nagle, ale dosłownie z dnia na dzień, skoczy o kilkadziesiąt procent...


Alfa Romeo w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz