Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 5 listopada 2018

Pancernik Yamato. 29 900PLN

W czasach młodości, kiedy samochody już dawno były moją pasją, zaczytywałem się też w książkach podróżniczych (Tomek), wojennych (Seria z Tygrysem), wojskowych (Typy Broni i Uzbrojenia) ale wszystko ze szczególnym upodobaniem do bitew morskich.

Niewykluczone, że duży w tym udział mojego kolegi Kowalskiego, który w swoim czasie zdzielił mnie po głowie Wielką Encyklopedią II Wojny Światowej na Morzu ale może też być, że zwyczajnie pociągał mnie majestat wielkich okrętów i morskie zmagania oraz tragedie. Jednym z okrętów, którego istnienie i bohaterska śmierć zapadły mi mocno w pamięć był japoński pancernik "Yamato". To właśnie on przyszedł mi do głowy kiedy ujrzałem to ogłoszenie. Oczywiście, co innego okręt a co innego limuzyna, ale jest w tym aucie jakaś taka dogłębna solidność, która przyzwala takie porównanie. Crown to chyba najbardziej znana w Japonii Toyota (a nie Corolla) i model, dzięki któremu marka ta ma wciąż ogromną sympatię i poważanie (a nie Corolla). Szkoda, że tak niewiele jest w ogłoszeniu zdjęć ale proszę, obejrzyjcie je sobie wnikliwie. Tak się produkowało Toyoty (a kiedyś to nawet też Corolle).


Crown w ogłoszeniu - tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz