czwartek, 19 kwietnia 2012

Getin Bank gwarantuje 4,99 zł za litr benzyny


Getin Bank wprowadza kartę debetową, która pozwala na zakup benzyny w cenie 4,99 zł za litr. Produkt jest nowatorską odpowiedzią na obawy klientów wobec rosnącej ceny benzyny i wszechobecne zapowiedzi jej dalszych wzrostów.
W ostatnich miesiącach cena benzyny znacznie wzrosła, wynosi już średnio 5,84 zł za litr. Eksperci prognozują, że ze względu na wyjątkowo niekorzystną sytuację na Bliskim Wschodzie oraz w USA, a także słabą pozycję polskiego złotego w stosunku do dolara, cena ta nadal będzie rosła.

W odpowiedzi na obawy kierowców, Getin Bank wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu jego klienci będą mogli kupić benzynę w gwarantowanej cenie 4,99 zł za litr*. To pierwsza tak daleko idąca propozycja na rynku. Nasz bank, jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce zdecydował się na zagwarantowanie klientom stałej, niezależnej od zawirowań na światowych rynkach paliw, ceny najpopularniejszej benzyny - mówi Krzysztof Rosiński, Prezes Zarządu Getin Noble Banku.

Od kwietnia posiadacze karty debetowej do Konta Uniwersalnego Plus w Getin Banku będą płacić tylko 4,99 zł za litr benzyny. Konsumenci mogą tankować na dowolnej stacji. Bank zwróci różnice pomiędzy stawką 4,99 zł, a średnią ceną paliwa Pb95 w danym miesiącu, opartą na niezależnym zestawieniu Polskiej Izby Paliw Płynnych publikowanym na stroniewww.paliwa.pl. Zwrot obejmie maksymalnie 30 litrów paliwa w miesiącu. Użytkownik nie ponosi opłat z tytułu posiadania karty, pod warunkiem, że dokona transakcji bezgotówkowych poza stacjami benzynowymi na kwotę zaledwie 500 zł.

*Cena bazowa litra benzyny (4,99 zł) może ulec zmianie.
źródło: GETIN Bank

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz