Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Najtańszy z trojaczków Grupy VW
Jest już znany cennik modelu Skoda Citigo. Samochód dostępny jest już od 28 990 zł. Gama obejmuje cztery wersje wyposażenia (Easy, Active, Ambition i Elegance), a także dwie wersje nadwozia: 3- oraz 5-drzwiową.
Dużą rolę przy projektowaniu samochodu odgrywały kwestie związane z bezpieczeństwem. Dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji oraz elementom wyposażenia samochód osiągnął bardzo dobre wyniki w testach zderzeniowych Euro NCAP, uzyskując najwyższą ocenę 5 gwiazdek.
Dzięki nowym, trzycylindrowym silnikom benzynowym o pojemności 1,0 l udało się osiągnąć spalanie w cyklu mieszanym na poziomie 4,5 l w przypadku silnika o mocy 44kW oraz 4,7 l dla silnika o mocy 55kW. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy będą wykorzystywać samochód głównie do jazdy po mieście.


Skoda Citigo dostępna jest w czterech poziomach wyposażenia. Active oferuje zdalnie sterowany centralny zamek, elektrycznie sterowane szyby z przodu, wspomaganie kierownicy, fotel kierowcy regulowany na wysokość w cenie od 30 290 zł. Kluczowe dla większości kierowców opcje takie jak klimatyzacja oraz radio stanowią wyposażenie standardowe już od wersji Ambition dostępnej od 33 590 zł. Citigo może być również wyposażone w wiele opcji podwyższających komfort podróżowania, charakterystycznych dla wyższych segmentów jak chociażby podgrzewane fotele z przodu czy elektrycznie sterowane panoramiczne okno dachowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz