środa, 2 maja 2012

Brak świateł: CR-V do kontroli


Jak poinformowała firma Honda Poland, wybrane egzemplarze modelu Honda CR-V mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.
W wybranych egzemplarzach CR-V (auta wyprodukowane w Wielkiej Brytanii z roku modelowego 2002/03/04) może pojawić się wadliwy styk przełącznika świateł. Może on ulec uszkodzeniu na skutek ruchu pomiędzy przełącznikiem a złączką wiązki przewodów, co w konsekwencji mogłoby prowadzić do nadtopienia się złączki. W przypadku stopienia może dojść do przerwania obwodu zasilania świateł (reflektorów) i reflektory mogą nie działać lub mogą zgasnąć podczas jazdy.

W Polsce omawianą akcją serwisową objętych jest łącznie 3 609 samochodów (lista nr VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformował właścicieli pojazdów objętych kampanią listami poleconymi o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania kontroli pojazdu i ewentualnej modyfikacji wadliwej części.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Honda Poland (adres: ul. Puławska 381, 02-801 Warszawa; tel. 22 545 75 00; email: honda@honda.pl; www.honda.pl).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz