Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 17 grudnia 2013

Rekomendacje zadowolonych klientów: Dosyć tej hipsterki

 Jeździłam już od dłuższego czasu Corollą, która powoli mi się nudziła. Szukałam czegoś nowego, ale nie byłam do końca pewna co to by miało być. Jako stała czytelniczka „Wyszukanych” marzyłam nawet przez chwilę o czymś klasycznym, ale obawiając się kosztów takiej hipsterki stwierdziłam, że następca Corolli będzie od niej młodszy.
Jako, że od lat znam Marcina – wydawcę „Wyszukanych” – zwróciłam się do niego z tematem zmiany auta. Odbyłam jazdę próbną jakimś Nissanem, ale to jednak nie było to. Pewnego dnia Marcin zadzwonił, że ma dla mnie auto. Nie byłam przekonana, ale postanowiłam dać mu (autu) szansę. Wybór padł na Yarisa z automatyczną skrzynią biegów. Samochód pochodził z polskiego salonu, miał niewielki przebieg i był pedantycznie zadbany. Nie byłam może zachwycona pracą skrzyni (to ta typu CVT), ale ogólnie Yaris robił dobre wrażenie z ceną, na jaką było mnie stać. Po namyśle potwierdziłam chęć zakupu pod warunkiem pomocy przy sprzedaży Corolli. I w tym Marcin mi pomógł. Corolla znalazła szybko nowy dom a ja przesiadłam Siudo Yarisa. Jestem ze zmiany zadowolona ale przede wszystkim polecam „Wyszukane” jako pomoc w znalezieniu nowego i sprzedaniu aktualnego wozu. Jetem osobą bardzo zajętą i gdybym miała zajmować się tym wszystkim sama, zapewne musiałabym wziąć z miesiąc urlopu.

Patrycja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz