Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 5 kwietnia 2014

Bazowy Golfik niedrogo. 1 900PLN

Nie brakowało ostatnio drożyzny i dobrze. Ale przecież przyjemność z jazdy "wyszukanym" samochodem czai się w każdym zakresie cenowym.
Nawet tym naprawdę niskim. I oto mamy przykład takowej. Czerwony Golf II ze żwawym motorem 1.3, który trafiał w tamtym czasie również pod maskę Wartburga. Wóz jest zadbany, serwisowany i wciąż wygląda atrakcyjnie. Jak zwykle przekonał nas pełny opis przygotowany przez sprzedającego. Widać, że wie co ma. I myslimy, że znajdzie się wśród was ktoś, kto też by go chętnie miał. Golf - tutaj.

3 komentarze:

  1. https://www.google.pl/search?q=516-429-296&oq=516-429-296&aqs=chrome..69i57j0.6371j0j7&sourceid=chrome&espv=2&es_sm=117&ie=UTF-8

    OdpowiedzUsuń
  2. Specjalnie wrzucamy screeny ogłoszenia z namiarami, żeby można było dotrzeć do sprzedającego po wygaśnięciu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pierwszy komentarz to efekt wyszukiwania numeru tel. sprzedającego Golfa w Google. Po polsku: auto sprzedaje handlarz, trzeba więc przyjąć nawias na powyższe ogłoszenie. W tych 1900 złotych musi się jeszcze zmieścić zarobek, co nie czyni ani ceny, ani auta tak atrakcyjnym, wręcz wartym dogłębniejszej analizy.

    OdpowiedzUsuń