sobota, 11 października 2014

Miało nie być powtórek. I nie będzie ;). 3 799PLN

To jeden z bardziej niedocenionych modeli. Bo przedni napęd, jakiś taki bez charakteru, chyba za opływowy jak na Volvo. I na dodatek ta technika Renault. Jednym słowem, 460 ma wszystkie predyspozycje by jego cena spadła jak najniżej. I kurka jasna, faktycznie tak się dzieje.

Wiadomo, że wóz jest już leciwy. Tak, zapewne 90 koni nie sprawia, że Volvo unosi się nad drogą. Kolor nie porywa a rzut oka do kabiny upewnia, że tym czymś może się przemieszczać tylko para emerytów.
Z drugiej strony, jakie to wszystko niezniszczone, jakie trwałe, jakie... szwedzkie. No i ta pionowo ustawiona szyba za zagłówkami tylnej kanapy. Tego nie dostaniecie w żadnym innym wozie.
Naszym zdaniem, w tym wypadku łatwo będzie przekuć emeryckość w hipsterstwo a inne zarzuty zabić zaproszeniem wszystkich wrogów na filiżankę dobrej kawy w stosownie modnej lokalizacji. Kiedy oni będą wdzięczyć się do ciebie i strzelać słitfocie na tle twojego Volvo (wtedy rośnie mu fejm), ty będziesz spokojnie odliczać pieniądze na rachunek. Po tak okazyjnym zakupie, powinno ich zostać naprawdę sporo.
Link do aukcji Volvo - tutaj.

1 komentarz:

  1. Na Pradze kupiłem od tego Pana Peugeota 405 którego nie mógł sprzedać od ponad roku, a to zapewne dzięki skromnemu opisowi ów auta bo w tytule nawet nie było nazwy i modelu tego co sprzedawał... ani jaki ma silnik itp. itd...Ku mojemu zdziwieniu okazało się ze ten 405 był w stanie idealnym poza lekko wgniecionymi drzwiami.
    Był to model 405 SRI 2.0 benz wtrysk 123hp z autentycznym przebiegiem 93000km.Auto wyrwałem za psie pieniądze 2600zł.Dwa mc-e po zakupie znajomi dawali mi już za niego prawie 3 x tyle, ale nie sprzedaję, samochód wygląda teraz jak z fabryki :) DOSŁOWNIE JAK Z FABRYKI :)

    OdpowiedzUsuń