Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 23 grudnia 2014

TANIOŚĆ - nie porzucajcie nadziei... 999PLN

Co za dwoistej natury tytuł udało się sklecić. Bo z jednej strony mamy tę nazwę modelu, która ewidentnie pochodzi od słowa oznaczającego "nadzieję" a z drugiej dotyczy prezentowanych tutaj taniości, które ostatnimi czasy (nie sposób tego nie przyznać) trochę poszły w kierunku złomków. Ale nie ten.

Prawdę mówiąc nigdy nie byłem fanem tego modelu. Mało tego, uważam nadal, że cechuje go raczej brzydota. Przyjmuję jednak do wiadomości, że miał i ma wielu zwolenników. Ba, są nawet tacy, co fanatycznie usprawniali te auta w ramach np. Klubu Espero a dzisiaj doginają sportowymi modelami marek takich, jak np. Infiniti. Widać, coś w tych autach musi być podobnego.
Gdy się bliżej przyjrzeć, ten samochód cechuje wyjątkowo wręcz wysoki poziom czystości i braku rdzy, chociaż cena zakupu mogłaby sugerować sytuację wręcz odwrotną. Cóż, w tych pieniądzach nie wypada grymasić i każdy pozytyw wita się niemal z wdzięcznością. Biorąc zaś pod uwagę żywotność mechaniki Daewoo i niewysokie koszty eksploatacji, powiadam wam, że to jest wręcz choinkowa okazja. Kupować.
 Espero na aukcji - tutaj.

2 komentarze: