poniedziałek, 2 lutego 2015

Po pierwsze, nie mylić z Aveo. 8 100PLN

Nie ukrywam, że mam w pamięci bardzo świeże wspomnienie kilkudniowej jazdy takim modelem, nawet w tym kolorze. Co prawda ten "mój" miał tylko 100 tys km przebiegu a pod maską wyglądał jak nowy, ale zakładam, że charakter tych samochodów jest taki sam. Więc przedstawiam go teraz wam.
Myślę, że musimy uściślić fakty. Ten wóz to w ogóle nie jest Chevrolet. Pod tą marką był oferowany w Europie ale to tak naprawdę jest Oldsmobile. Mało tego, to jest ostatni model marki Oldsmobile, który w ogóle był oferowany. Smutne to i straszne zarazem.
Pod maską doskonały silnik V6 o pojemności 3.4 litra i mocy nieco ponad 170 koni. Przy prędkości 60 km/h obraca się z prędkością 1100obr./min. Przy 100km/h obroty rosną do około 1500 ;).
Alero z łatwością mieści cztery dorosłe osoby. Zapewnia im przy tym prawdziwy komfort i dostatek wyposażenia. Świetne fotele, głęboko brzmiące audio, szyberdach, klimatyzację i skórzane tapicerki. Alero nie jedzie jak ponton. To wóz sprężyście zawieszony z porządnym prześwitem, co doceni każdy, kto jeździ po polskich drogach. No i ma wygar. Na moje oko, 8 sekund do setki.
Na szczęście nikt nie zna Alero, więc to taka nasza mała tajemnica. Kupujcie, bo cena dobra. Sprawdźcie sobie po ile takie Alero stoją w CH.

Alero na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz