poniedziałek, 16 marca 2015

Przystojny terenowiec... 21 900PLN

Za mundurem panny sznurem. Się mówiło kiedyś. Dzisiaj na topie jest miejski drwal. Ale stylizacja zarostu twarzy i flanelowa koszula w połączeniu z żółtym obuwiem za kostkę do jednak stanowczo za mało. Nie wyobrażam sobie żeby taki jegomość mógł podejść do np. Mini, wsiąść i bezkarnie nim odjechać bez narażania się na totalny blamaż.
Taki typ potrzebuje uzupełnienia swojej stylówy. A takim uzupełnieniem może być tylko wóz typu 4x4. I nie, nie mówimy tutaj o kombi Volvo z literkami "awd" ani nawet Subaru. W takiej roli może wystąpić tylko coś wyższego, kanciatego i najlepiej w jednym z modnych kolorów. To co, biały Jeep?
Ten Cherokee to już dzisiaj klasyk. Coś jak G-klasa ale rodem z USA. Na dodatek, ten Jeep jest wygodny, poręczny, a z silnikiem benzynowym 4.0 również całkiem szybki. Mechanika to jedno a estetyka, jak już wcześniej wspomniałem, to drugie. Ten Jeep estetyką naprawdę zachwyca. Na zewnątrz i w środku.
Cherokee to już tzw. poliftowa wersja. Kabina jest już całkiem nowego typu. A ten egzemplarz ma dodatkowo droższą tapicerkę i fantazyjną mieszankę czerni i beżu. Swoją drogą, ciekawe jak to wygląda na żywo. Jeep przyjechał ze Szwajcarii, wygląda na bardzo zadbany. Polecam a sprzedający prosi o podanie hasła "Wyszukane Samochody" przy kontakcie.
Jeep na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz