niedziela, 19 kwietnia 2015

SPRZEDANY. WYSZUKANY POLECANY - Pięciogarowa Cygaretka. 12 500PLN

To chyba najkorzystniejsze połączenie spod znaku czterech ringów. Konkretnie chodzi o nadwozie zwane Cygarem i pięciocylindrowy silnik, który nie tylko zachwyca kulturą pracy ale przede wszystkim brzmieniem.

To Audi zrewolucjonizowało wygląd ulic. W pierwszej kolejności oczywiście niemieckich i innych z tzw. Zachodu. Dopiero później naszych. Dzisiaj może niewielu będzie skłonnych uwierzyć, ale te na płasko montowane szyby drzwi, ogromne szyby przednia i tylna oraz nadwozie o smukłym kształcie klina sprawiały, że nie dało się obok Cygara przejść obojętnie.
Cygaro miało jeszcze coś czego niemal nikt inny w tej klasie nie był w stanie zaoferować (poza może Mercedesem S klasy z wydłużonym rozstawem osi). Mowa oczywiście o ilości miejsca na nogi dla pasażerów tylnej kanapy. Passat był dopiero w planach a Skoda Superb nawet nie.
Dzisiejszy "Wyszukany Polecany" to kolejny samochód, który chciałbym szczególnie polecić waszej uwadze. Nasze "polecane" to samochody, które zasługują na uwagę. Są bowiem najczęściej w świetnym stanie, rzadkie oraz cechujące się korzystnym stosunkiem ceny do wartości samochodu. Nic tylko korzystać, a zainteresowani zakupem niech przy kontakcie telefonicznym pamiętają o haśle: "Wyszukane Samochody".
Audi na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz