środa, 27 maja 2015

Cyfrowa Temperówka. 4 800PLN

Zakładając, że poszukujecie przestronnego, szybkiego i stylowego samochodu z ciekawymi rozwiązaniami pokładowymi, stwierdzam, że nie możecie spokojnie minąć tej Tempry. Fiat jest w świetnym stanie, ma klimatyzację automatyczną i inne dodatki, ale przede wszystkim, to wersja Digital.

Tempra z cyfrowymi zegarami ostatnio pojawiła się u nas w lutym - tutaj. Trzeba przyznać, że cyfrowe zegary w takiej formie jak w tych Fiatach czy spotykane w Oplach i innych nowatorskich samochodach, sprawiały nieco bólu w codziennej eksploatacji. Kolorystyka, niedoskonałość ówczesnych wyświetlaczy czy wręcz napastliwa ich grafika sprawiały, że co prawda były ważną nowinką, ale patrzono na nie podejrzliwie. Czas pokazał, że był to pierwszy krok w kierunku przyszłości i dzisiaj zegary tradycyjne praktycznie zanikają na rzecz wyświetlanych obrazków i komunikatów.
Co nie zmienia faktu, że z kolei na rynku youngtimerów taki dodatek ma swoją cenę. A jeśli w dodatku auto jest porządnie wyposażone i w ładnym stanie to droga do finalizacji zakupu wydaje się całkiem prosta. Czy zatem znajdzie się chętny na, jak to sam właściciel, który nadesłał mi Fiata mówi, Temperówkę? Pełen wybór części do tego i innych Fiatów w korzystnych cenach znajdziecie - tutaj.
Fiat w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz