Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 21 czerwca 2015

Jakim prawem? 10 500PLN SPRZEDANY

Jak to jest w ogóle możliwe, że uganiacie się za pordzewiałymi mercedesami za 15 tysięcy i pozwalacie żeby ten samochód wciąż czekał na nabywcę? Czy naprawdę nikt z posiadaczy dziesięciu tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup zabytkowego auta, nie dostrzega piękna Peugeot 304?

Słuchajcie, sprawa jest poważna. Ten model Peugeot to przecież jeden z najbardziej udanych samochodów w historii francuskiej firmy. Stylizowany przez Pininfarinę (również jako jeden z wielu Peugeot), wyposażony w mocny silnik o mocy 75 koni oraz takie ekstrasy jak szyberdach czy bogata tapicerka, 304 to pojazd tak u nas rzadki, że o drugim takim chyba nikt nie słyszał.
Owszem, przewinie się czasem wersja trzydrzwiowa lub kabriolet ale takiej eleganckiej mini-limuzyny w stylu  bardzo przypominającym Alfę Romeo ze świecą szukać. Dlatego apeluję i to bardzo na poważnie: jedźcie go kupić. Ten egzemplarz ma dodatkowo bardzo ciekawą historię. Od początku jest w Polsce, ma pełną dokumentację a sprzedający to prawdziwy entuzjasta klasycznego automobilizmu. Polecam.
Peugeot 304 na aukcji - tutaj.

4 komentarze:

 1. qrwa a ja tydzień temu kupiłem balerona za podobną kwotę :( smutno mi...

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam ładne i rzadko spotykane auto...no i zadbane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest piękny. Absolutnie piękny.

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest dopiero cacko no i jaka cena !!!
  http://olx.pl/oferta/peugeot-405-signature-CID5-IDaAK3D.html#604f50316b

  OdpowiedzUsuń