Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 28 czerwca 2015

Pojęcia XXL jeszcze wtedy nie znano. 29 800PLN

Zabawne są reakcje ludzi, którzy z tym modelem mają pierwszy raz do czynienia. Może to dlatego, że na zdjęciach Spitfire sprawia wrażenie dużo większego niż jest w rzeczywistości. W każdym razie stają nad nim i zastanawiają się jak normalny człowiek w ogóle może się w nim zmieścić.

A może, możecie mi wierzyć. Co ciekawe, ten Triumph jest wielkością dopasowany zarówno do drobnej kobiety jak i postawnego mężczyzny. Oboje znajdą w nim wygodną pozycję za kierownicą. Co również ciekawe, może o nim powiedzieć, że jest męski i kobiecy zarazem. Po prostu dopasowuje się do prowadzącego.
To świetny samochód, model, z którym mam osobiście bardzo dobre wspomnienia. Polecam każdemu i proszę, nie dajcie sobie wmówić, że na autostradzie ciężarówka nie będzie was wyprzedzała tylko po prostu weźmie między koła. Chociaż na pierwszy rzut oka może to tak wyglądać ;). Warto również pamiętać, że taki model Triumph'a zdobył pierwsze miejsce w zeszłorocznym konkursie Wyszukany Samochód Roku - tutaj.
Triumph na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz