Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Prawdziwy Trójząb. 14 000PLN

Dopiero co maltretowałem legendę "Trójzęba" i nadwyrężałem jej reputację za sprawą Dodge'a GTS. Twierdziłem, że GTS wykazuje podobieństwa z ówczesnymi Maserati, nalegałem żeby kupować bo wyjdzie taniej niż oryginał. Nie myliłem się.

Jest, jak się okazuje, prawdziwe Maserati do kupienia. Trzeba w nim jednak naprawić szereg rzeczy, od mechaniki (paski) przez estetykę (pęknięty zderzak, wisząca podsufitka). Wyjściowo Maserati jest droższe od GTS o pięć tysięcy złotych, ale ma dwie turbiny zamiast jednej i moc 180 koni zamiast amerykańskich 170. Doprowadzenie włoskiego coupe do ładu to wydatek pewnie 3-4 tysięcy złotych. Może trochę więcej. Za to jest już zarejestrowano jako zabytek. Dodge kontruje mniejszym młodością - o 5 lat świeższy. Przebieg mają praktycznie identyczny. Hmm, czy Dodge to nadal kusząca propozycja?

Maserati w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz