Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 30 czerwca 2015

TANIOŚĆ PLUS. Dopłata za pochodzenie. 1 950PLN

Kiedy to się stało, że te Mazdy zniknęły z ulic. To samo dotyczy kilku innych modeli np. Scorpio. Tymczasem niektóre z tych zaginionych egzemplarzy powracają. Niektóre w wielkim stylu, jako pierwszorzędne youngtimery. Inne, jako codzienne wozy na dobiciu.

Ta Mazda jeszcze nie jest taka ostatnia. Ma silnik 1.6 a to u niej wielka zaleta. Ma też nadwozie typu sedan, co również nie jest złym rozwiązaniem bo auto wygląda na pewno zgrabniej niż produkowany równolegle hatchback, nazywany w niektórych kręgach "żelazkiem" a były to czasy przed sławnym modelem Renault. Mazda ma też inną zaletę, która przy prezentacji cen w dziale "Taniość" często umyka. Otóż nie trzeba w jej przypadku dopłacać za rejestrację w kraju. Co sprawia, że jej zakup może wyjść taniej niż niejednego sprowadzonego wozu.

Mazda w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz