Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 11 lipca 2015

Akcja "Pomóż sprzedać Peugeot" - część 2. 5 800PLN

Pamiętacie mój apel o zakup Peugeot 304 - tutaj? Niemożliwe żebyście nie pamiętali, bo ogłosiłem go raptem 2-3 tygodnie temu. Tamta akcja zakończyła się powodzeniem co skłania mnie do wniosku, że i w tym przypadku będzie sukces.

Tego 604 już wcześniej pokazywałem. Półtora roku wcześniej - tutaj. Wtedy wydawał mi się bardzo ciekawą propozycją. Duża francuska limuzyna, w ciekawym kolorze, z ładnym jasnym wnętrzem. Stanowił miłą odskocznię od srebrno-czarnych propozycji Mercedesa (tak, wiem, że często pojawiają się zielone S-klasy z zielonym wnętrzem, ale nawet nie zaglądam do takich kolorystycznych kombinacji).
Duże Peugeot gościł trochę na aukcjach, potem jakby przepadł. Teraz wypłynął znów. Z sensacyjną, moim zdaniem, ceną. Sensacyjną nie tylko dlatego, że dwukrotnie niższą od proponowanej wcześniej. Sensacyjną również dlatego, że można go kupić za połowę sumy, którą żądano za niewiele starszego 304. Słuchajcie się mnie i nie omijajcie takich okazji.
Peugeot na aukcji - tutaj.

4 komentarze:

 1. Strasznie długo sprzedaje się ten 604, od ok 2 lat widać go w różnych ogłoszeniach nawet ostry spadek z ceny mało pomógł...jest to z pewnością fajne i rzadkie auto....W ogóle wszystkie stare Pugi to fajne auta....
  Przy okazji wpisu fajny japoniec !!!
  http://olx.pl/oferta/mazda-rx-7-piekny-klasyk-CID5-IDabF3N.html#c15edfcba2

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ Ojcze... na trzy, cztery... raaa-zem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten 604 jest w cenie takiego sobie 125p albo Poloneza... może się w końcu sprzeda? Choć mi osobiście ta sylwetka średnio się widzi no, ale o gustach się nie rozmawia...Talbot Tagora jest chyba fajniejszy...

  OdpowiedzUsuń