Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Żaglowiec do poprawek. 5 900PLN

Oczywiście, że do poprawek. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zaproponuje wam CXa w doskonałym stanie za takie pieniądze. A jeśli zaproponuje to znaczy, że jest wielce zdesperowany lub coś ukrywa. Tu wiadomo, że do poprawek jest blacharka - drzwi i podłoga. Ale spójrzcie tylko na to wnętrze.

Mówią, że dobrze zachowane wnętrze, zwłaszcza w starszym samochodzie, to wielki atut. I coś w tym jest. O ile bowiem blachę czy lakier da się odtworzyć to stosowane w epoce materiały na fotelach już niekoniecznie. To samo odnosi się do elementów np. deski rozdzielczej. Tutaj to wszystko jest doskonale zachowane. Reszta do poprawki. Ale to już sama przyjemność. To jak, bierzecie?

CX na aukcji - tutaj.

1 komentarz:

  1. Widać, że od miłośnika lub "konesera" marki. O ile jest mechanicznie sprawny, myślę, że to może być dobry zakup. Choć tapicerka w tym egzemplarzu akurat mi się nie podoba.

    OdpowiedzUsuń