Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 26 września 2015

Skrzyżowanie Mini z Zastavą. 23 500PLN

Tak właśnie ktoś podsumował tę włoską konstrukcję i prawdę mówiąc, wiele jest w tym sensu. A112, kultowy model marki Autobianchi, to samochodzik mały ale zadziorny. Mimo swoich rozmiarów nie ma w nim nic ze słodkiego autka. On po prostu kipi testosteronem.

Może właśnie z tego względu, sprawne egzemplarze A112 poszukiwane są jako auta pucharowe do startów np. w Classic Auto Cup. Auto musi być zdrowe blacharsko i trzymać się kupy. Mechanikę można zawsze dopracować niewielkim kosztem. Atuty A112 to przede wszystkim fakt, że kwalifikuje się do startów. Poza tym, wielkie znaczenie ma względna taniość eksploatacji. Niejako w gratisie dostajemy też świetnie prowadzący się samochód, który w wielu konkurencjach dosłownie objeżdża rywali. Ten tutaj to oczywiście pojazd zupełnie nienadający się do takiej eksploatacji. Został odrestaurowany i to nie po to, żeby go ktoś katował w sporcie. Dla tych co szukają klasyka, proszę bardzo. Innych, którzy poszukują bazy do sportówki, zapraszam do kontaktu na priv.

A112 w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz