Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 22 października 2015

Rockowy Peerel. 24 900PLN

Kiedy mowa o pickupach, naturalnie sięgamy do samochodów, które wciąż tkwią na szczycie list sprzedaży w USA, w ostateczności do archiwalnych wozów typu El-Camino (swoją drogą, chodzą słuchy, że pojawi się w końcu jego następca). Jest jednak taki pickup, który naszym sercom mógłby być bliższy.

Pewnie udało mi się was zaskoczyć, bo pewnie domyślacie się, że chodzi mi o takiego Polskiego Fiata. Zaskoczyć, bo przecież wiadomo, że nie należę do wielkich fanów krajowej motoryzacji. Okazuje się jednak, że pod pancerną skorupą moich poglądów motoryzacyjnych, znajdzie się takie mikropęknięcie, przez które 125 pickup jakoś przemknie. Ostatnio czyli jakiś rok temu, hałasu narobił pickup znaleziony w USA. Nawet w Classic Auto go opisywali. Spodziewam się zatem teraz szturmu dziennikarskiego na ten egzemplarz. Patryku, Wojciechu, ludzieee... dzwońcie po pickupa.

Pickup w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz