Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 5 października 2015

Strażacki Rot. 5 800PLN

Chyba już kiedyś o tym wspominałem, ale najwyżej się powtórzę: ulubionym kolorem Niemców jest czerwony, ale mają osobliwe podejście do jego nazewnictwa. Dlaczego bowiem czerwień musi tam być od razu "strażacka"? To pytanie pozostawię bez odpowiedzi, bo ona nasuwa się sama.

Czerwony, nie czerwony, podkreślić trzeba, że ten model Audi - mamy tu do czynienia z wersją poliftową - to historyczny krok w historii marki, który zresztą nie doczekał się kontynuacji. Pionierskie rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, oryginalna stylistyka i naprawdę solidnie pracujące zawieszenie, te cechy mogły w tamtych czasach szybko przekonać do kupna tego modelu Audi. I przekonywały. Czy jednak dzisiejsze A4 to samochód, który jest godnym następcą tamtego "jajka"? Nie wydaje mi się. W porównaniu z tym samochodem, współczesne A4 to już auto przewidywalne, żeby nie powiedzieć nudne.

Audi w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz