Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 1 listopada 2015

Nie tylko SUV może wozić 7 osób. 55 000PLN

Jak wiadomo, aby przewieźć siedem osób należy zaopatrzyć się w SUV-a lub dużego vana. Co prawda mały van nieźle udaje, że coś tam z tyłu pomieści, ale na udawaniu się kończy. Tak czy owak, do tego zadania nabywamy ciężkie żelastwo albo...
Okazuje się, że wymóg przewożenia większej, niż standardowe 5, liczby pasażerów to w motoryzacji nic nowego. Różnie się do tego zadania dobierano na przestrzeni minionych lat, ale trzeba przyznać, że niektóre marki wykazywał się oryginalnym myśleniem.
O ile bowiem najczęściej stosowane w samochodach kombi rozwiązanie siedzeń polegało na ustawieniu ławki zwróconej ku tyłowi auta to Citroen załatwił temat, jak zwykle, alternatywnie. Siedzenia w części bagażowej wysuwają się tak aby pasażer siadł bokiem do kierunku jazdy. To sprawia, że przy wykorzystaniu obu miejsc siedzących, pasażerowie mogą się widzieć co ułatwia rozmowę czy zabawę.
Nie oszukujmy się bowiem, że jakiekolwiek z dodatkowych miejsc, czy w tym DS czy we współczesnych vanach, jest odpowiednie dla dorosłych. Dla dzieci zaś, liczy się możliwość fajnego spędzenia czasu. Nawet, jeśli ten czas trzeba spędzać w DS kombi.
DS na aukcji - tutaj.

1 komentarz:

  1. Przepraszam, ale jakie "nawet jeśli"? Już sam fakt, że to DS, sprawia, że można tam spędzić dowolną ilość czasu. Chcę go, gdzie jest mój kupon totka???

    OdpowiedzUsuń