Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 27 stycznia 2016

Najbardziej eleganckie rozwiązanie. 5 999PLN

Wyniki plebiscytu Wyszukany Samochód Roku 2015 zdają się jednoznacznie wskazywać na fakt, że ulubionym samochodem moich Czytelników jest samochód sportowy. A spośród sportowych, preferują w ostatnim czasie nadwozie typu coupe.

O ile bowiem sport sam w sobie kojarzy się ze żmudnym wykręcaniem wyników na trasie OeSu czy innej pętli to sport i elegancja przeważnie przybierają formę dwudrzwiowego wozu o charakterystycznej, trójbryłowej sylwetce. Dzisiaj takich aut produkuje się już coraz mniej, a niektóre są Coupe tylko z nazwy bo zaopatruje się je w praktyczną tylną klapę - tutaj. Tym samym zapomina się kompletnie o tym, że coupe nigdy nie miało być praktyczne. Sport i elegancja. To wszystko czego od niego oczekujemy. A skoro tak to wypadałoby, żeby źródło mocy również biło adekwatnie. W tym przypadku może być z ty problem, dlatego w niedzielę zaprezentuję przejażdżkę wersją z rzędową szóstką.

Coupe w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz