Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 23 stycznia 2016

Wszystko mi się w nim podoba. 99 999PLN

Nie znam nikogo kto by otwarcie przyznał, że mu się podoba model 914. 911, 928 to wiadomo. 924 jak już muszą. Ale na pewno nie 914. Bo kundel, bo to prawie Volkswagen. Wiecie co, jak dla mnie to po pierwsze nie ma nic obraźliwego w marce VW a 914 podoba mi się niezmiernie.
Ma świetne proporcje, fantastycznie minimalistyczne wnętrze chociaż przyznaję, że plastiki mogłyby być odrobinę lepsze. Ale dla tych, co gotowi są złapać to jako argument na "nie", polecam zajrzeć do wnętrza 911 z tamtych lat. Lepiej nie będzie.
Przede wszystkim zaś podoba mi się rozmieszczenie napędu w 914 i to, że w dużej mierze ten model jest praprzodkiem Boxstera - innego samochodu, który lubię i wcale nie zmieni tej opinii gadanie w stylu: ooo, to 911 dla ubogich. Drogi ale ma klasę. Podoba mi się.

Porsche na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz